Zaterdag zou normaal gezien de ontknoping moeten volgen in de bloedstollende titelstrijd in tweede klasse. Maar nu WS Brussel op weg lijkt naar de titel, ziet het ernaar uit dat er nog een lange procedureslag zal volgen. Te beginnen maandag bij het Belgisch Arbitragehof voor de Sport (BAS), waar White Star zijn licentie probeert te halen.
Drie clubs zullen bij het BAS alvast protesteren tegen de licentie van WS Brussel. Behalve titelconcurrenten Antwerp en Eupen mengt ook Roeselare zich in het gewoel. De West-Vlamingen staan momenteel negende, waardoor hun eventuele ticket voor 1B lijkt af te hangen van het lot van WS Brussel.
"Beste supporters, om alle misverstanden uit de wereld te helpen kan ik jullie melden dat we ons al vorige week reeds gemeld hebben bij de BAS om tussen te komen in de procedure tegen White Star", klinkt het op de
Facebook-pagina van Roeselare.
"We hebben dit stil gehouden om in alle sereniteit ons dossier voor te bereiden. Meester Maeschalck zal ons verdedigen in dat dossier. Ook reden van uitstel deze week. Na de uitspraak vandaag hebben ook Eupen en Antwerp zich bij het BAS gemeld om tussen te komen."
LEES OOK:
Energieke Kanaries zadelen Antwerp op met ferme kater