Leicester City scoorde er zondag vier tegen Swansea City en na de zege heeft de ploeg van Claudio Ranieri een bonus van acht punten op Tottenham Hotspur, dat maandag nog aan de bak moet tegen West Bromwich. Tegen Swansea kon ook Riyad Mahrez scoren en de Algerijn kreeg nadien uitstekend nieuws.
Zo werd hij door zijn collega-voetballers verkozen tot Beste Speler van het Jaar in Engeland. Dat is een verkiezing die wordt georganiseerd door de vakbond voor profspelers, de PFA. Mahrez volgt Eden Hazard en de creatieveling dankte nadien onder meer zijn ploeggenoten.
"Zonder mijn ploegmaten, de manager en de staf zou ik deze award niet hebben gewonnen en zou ik ook niet scoren. Het is de teamspirit", tekent
The Guardian op bij Mahrez.
LEES OOK:
‘Castagne kan na sterk WK plots droomtransfer maken’