FC Barcelona lijkt stilaan in een heuse crisis beland te zijn, nadat het in zijn laatste zes wedstrijden amper één keer kon winnen. Eén van de oorzaken van de crisis is dat ook het aanvallende supertrio MSN de jongste weken minder thuis geeft.
De voorbije dagen stond bovendien in de Spaanse pers te lezen dat de sportieve prestaties van de Neymar lijden onder zijn leven naast het veld. Hij zou zich te veel bezighouden met reizen, feestjes en commerciële activiteiten.
Volgens
Marca zijn die berichten niet toevallig, maar zou het om een georchestreerde campagne gaan. Het complot zou bovendien niet bij de rivalen uit Madrid gesmeed zijn, maar wel in Barcelona zelf. Enkele bestuursleden die de Braziliaanse vedette in het tussenseizoen liefst voor veel geld zien vertrekken, zouden hem op die manier naar de uitgang willen duwen.
LEES OOK:
'Transferschok bij Barça: nieuwe spits uit Premier League'