Club Brugge vat zondag de laatste speeldag van de reguliere competitie aan als enige leider. Terwijl
Anderlecht en Gent punten lieten liggen, wist Club afgelopen weekend wel te winnen van STVV. Blauw-Zwart moest nochtans een aantal sterkhouders missen.
Zo waren Ruud Vormer, Lior Refaelov, Thomas Meunier en Abdoulay Diaby afwezig. Maar de vier sterkhouders staan dichtbij een terugkeer.
Het Laatste Nieuws meldt dat de eerste twee genoemden dinsdag opnieuw konden aansluiten bij de groep.
Ook Meunier en Diaby stonden terug op het veld, maar zij hielden het bij individuele sessies. Normaal gezien zal het viertal de bekerfinale van 20 maart tegen Standard halen. Enkel topschutter Diaby is nog wat onzeker voor het duel op de Heizel. Maar in tegenstelling tot wat eerst werd aangenomen, mag de topschutter wel op speelminuten hopen.
LEES OOK:
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'