Liverpool won zondagmiddag in extremis op het veld van Crystal Palace. Het was invaller Christian Benteke die het verschil maakte voor de Reds. In de extra tijd lokte de Rode Duivel een strafschop uit en zette hij deze zelf met succes om.
In Engeland ontstond er de nodige commotie rond de penalty. Volgens heel wat volgers en kenners ging het immers om een schwalbe van de bonkige spits. Die deed zelf alsof zijn neus bloedde. "Ik denk hij mij raakte, anders ging ik niet neer. De scheidsrechter weet het beter dan ons en nam de juiste beslissing", klonk het bij
Play Sports.
Benteke moest wel opnieuw vrede nemen met een invallersrol. "Dat maakt deel uit van het voetbal. Je moet er staan wanneer de trainer je nodig heeft. Ik heb mijn best gedaan vandaag en gelukkig winnen we."
LEES OOK:
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie