AA Gent wil vanaf vrijdagavond komaf maken met een mindere periode en neemt het in eigen huis op tegen Lokeren. Donderdag sprak Hein Vanhaezebrouck de pers toe in aanloop naar het duel. De coach kwam nog één keer terug op 5-2-pandoering van afgelopen weekend tegen KV Oostende.
De spelers beseften dat het slechts was, maar Vanhaezebrouck wou er niet te zwaar aan tillen. "Het was een off-day, we moeten daar niet meer van maken dan dat. We zeiden binnenskamers nog dat we beter een strandwandeling gemaakt hadden of 5-0 forfait hadden gegeven. Dan hadden we niet zo’n tik gekregen. Maar we gaan hier sterker uitkomen. Je hebt die negatieve ervaringen nodig om sterker te worden", zei hij aan
Stadion.
De trainer benadrukte dat een nederlaag er nu eenmaal bijhoort. "Ook Barcelona heeft dit jaar al twee keer verloren. Dat is net maar de helft van ons hé. We hebben vier keer verloren in de competitie, dat is geen drama.
Anderlecht heeft ook al vier keer verloren.
Club Brugge heeft zelfs zeven keer verloren."
LEES OOK:
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd