Eind maart is het weer zo ver: dan hernemen de Rode Duivels en meteen krijgen ze een ferme tegenstander voor de kiezen. België neemt het op tegen Portugal, al valt het nog af te wachten hoeveel speeltijd Cristiano Ronaldo zal krijgen.
Marc Wilmots kan normaal gezien ook rekenen op een verdediger die aan een uitstekend seizoen bezig is in de Premier League. Toby Alderweireld doet het erg goed bij Tottenham Hotspur, maar daar speelt hij wel op een andere positie dan bij de Rode Duivels. Alderweireld wordt door Wilmots al jaren als rechtsachter opgesteld en bij Tottenham maakt hij furore als centrale verdediger.
"Hij is echt de beste centrale verdediger op dit moment", zo zei Filip Joos over Alderweireld in
Extra Time. En wat vinden de lezers van VoetbalNieuws? Wel, een grote meerderheid wil Alderweireld als centrale verdediger zien opdraven bij de Rode Duivels. 79 procent vindt dat de Tottenham-speler op die positie moet spelen. Zal Wilmots van gedacht veranderen?
LEES OOK:
Alderweireld in hevige discussie: beelden zorgen voor ophef