Club Brugge knokte zich woensdagavond tot in de finale van de Belgische beker. Blauw-Zwart wist voor de eerste keer dit seizoen van AA Gent te winnen, een 1-0-zege was voldoende voor de kwalificatie. Analist Marc Degryse stelde vast dat Michel Preud'homme zich opnieuw aan Gent had aangepast.
Maar de analist merkte wel een groot verschil met de heenwedstrijd op. "In tegenstelling tot alle vorige keren, kroop Club nu niet achteruit. Het had zich wel opnieuw ingesteld op AA Gent, maar een stuk hoger dan anders. Club belette op die manier ook dat Gent in het strafschopgebied kon komen. Vijfenveertig minuten lang slaagde de kampioen er niet in om gevaarlijk te zijn", klonk het bij
HLN Sport Plus.
Vooral op defensief vlak maakte
Blauw-Zwart indruk. Laurens De Bock bijvoorbeeld, speelde opnieuw een sterke partij. "Het duo Denswil-Engels stak Depoitre in hun achterzak. Ze verdedigden scherp en secuur, naar het beeld van hun ploegmaats. Zo bevestigde De Bock na zijn goeie prestatie tegen Lokeren."
LEES OOK:
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”