Club Brugge is bezig aan een sterke reeks in de competitie en won zondagavond ook van KSC Lokeren. Veel overschot had Blauw-Zwart echter niet: 2-1 was de eindstand. Toch was Michel Preud'homme redelijk tevreden over de wedstrijd.
Zo reageerde de coach redelijk scherp toen hij bij
Play Sports de vraag kreeg of Club te weinig had gebracht. "Dat hangt er vanaf welk voetbal je wil zien. Ik vind onze speelstijl, waarbij we vanachter opbouwen en tussen de lijnen proberen te spelen, goed. Misschien is dat niet jouw voetbal, maar dat is wel mijn voetbal. Misschien heb jij liever dat we met lange ballen spelen en er constant duels zijn op de tweede bal, maar wij proberen op onze manier kansen te creëren."
Eén van de spelers die ver onder de verwachtingen bleef, was Felipe Gedoz. Preud'homme nam de Braziliaan in bescherming. "Je moet niet vergeten dat hij van heel ver komt na zijn blessure. Hij heeft pas een volledige wedstrijd gespeeld tegen Waasland-Beveren. Gedoz is heel gevaarlijk, maar hij vindt de weg naar de netten nu even niet. En dan gaat hij te ingewikkeld spelen en verliest hij het overzicht."
LEES OOK:
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd