Club Brugge-aanvaller Lior Refaelov vreest zondag een lastige wedstrijd tegen KV Kortrijk en kan nog kampioen worden. Er zijn nog negen duels te gaan in de play-off I. Refaelov denkt niet dat Club de favoriet is voor de titel.
"Het is veel te vroeg om daar iets over te zeggen. Er zijn nog 27 punten te verdienen en iedere wedstrijd kan het klassement dooreen worden geschud. Alle wedstrijden zijn finales en we richten ons telkens op de eerstvolgende wedstrijd. Als we de komende wedstrijden kunnen winnen, krijgen we een boost van vertrouwen en kunnen we misschien meedoen", vertelde de Israeliër op de officiële website van Club.
"We kijken niet vooruit. We spelen zondag tegen Kortrijk en dat wordt een heel moeilijke wedstrijd. Ik zag Kortrijk zondag spelen op het veld van
Anderlecht en Kortrijk speelde een heel erg goede wedstrijd", aldus Refaelov, die de laatste weken last had van zijn teen.
"In de wedstrijd tegen Cercle kreeg ik een trap. Het gebeurde in de fase waarbij Iachtchouk zijn tweede geelde kaart kreeg. Het is een kleine blessure, maar wel een pijnlijke. Gelukkig is er niets gebroken", vervolgde de aanvaller, die de laatste duels met pijnstillers speelde.
"Ik kreeg de laatste twee wedstrijden een inspuiting om te kunnen spelen. Begin deze week nam ik rust en werd de teen verder behandeld. Nu is het beter. Ik kon probleemloos trainen en zal geen verdere inspuiting nodig hebben. Ik wil geen enkele wedstrijd missen."
LEES OOK:
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt