Tom De Sutter verliet in augustus
Club Brugge voor Bursaspor, maar in Turkije kwijnt de spits weg op de bank. Zelf kon hij er nog niet scoren in een officiële wedstrijd, terwijl zijn concurrent Tomas Necid wel de goals aaneen rijgt.
Nu zou De Sutter na amper een half seizoen alweer mogen vertrekken bij Bursaspor, ook omdat de Turken het financieel niet al te breed hebben.
Zijn manager Didier Frenay lonkt in Het Laatste Nieuws naar een terugkeer naar Club, de enige Europese ploeg waar De Sutter dit seizoen nog voor mag spelen.
De lezers van VoetbalNieuws gaven alvast duidelijk hun mening over dit mogelijke scenario. In een poll gaf maar liefst 74 procent van de stemmers aan De Sutter graag te zien terugkeren. Een duidelijk signaal voor het bestuur van Club?
LEES OOK:
Hein luidt alarmbel: tóch last-minute versterking Club?