Onder Georges Leekens kroop Lokeren de voorbije maanden weg uit de kelder van het klassement en toonde de club zich opnieuw een stugge tegenstander. Bovendien kunnen de Waaslanders eindelijk de teruggekeerde Hamdi Harbaoui eindelijk inzetten. Dat gegeven is wel nefast voor de speelkansen van Cyriel Dessers.
De jonge spits geldt als bijzonder beloftevol, maar kwam bij Lokeren voorlopig amper aan spelen toe. Hij werd de voorbije weken gelinkt aan huurbeurt, onder andere STVV toonde concrete interesse. Leekens is echter duidelijk. "Hij gaat niet naar Sint-Truiden, hij blijft bij ons. Het is een Belg die toekomst heeft en zo iemand gaan we niet weg doen. Concurrentie is bovendien goed voor zijn ontwikkeling", zei de coach aan
TVL.
Dessers had er nochtans wat voor gevoeld om elders speelminuten te gaan verzamelen. "Ik zou graag spelen maar ik heb te horen gekregen dat dat bij Lokeren zal moeten gebeuren. Ik ga er alles aan doen en volledig mijn best doen. Dan zien we wel hoe het loopt", aldus de 21-jarige.
LEES OOK:
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd