Een jaar geleden maakte Moses Simon zijn intrede bij AA Gent. Heel België lag meteen aan de voeten van de snelle Nigeriaan, maar na een blitzstart volgde een lange periode van droogte: van april tot december scoorde Simon niet.
Bovendien viel de 20-jarige in die periode ook regelmatig naast het elftal. "Het was lastig om in de Champions League meermaals te moeten toekijken vanop de bank. Het voelde zó slecht, maar de coach had een reden om me daar te zetten: ik haalde mijn niveau niet", beseft Simon in
Het Laatste Nieuws.
"En dat stoorde me. Ik voelde me 's avonds ook eenzaam op mijn appartement. Twijfelen deed ik nooit, maar Eva (Maenhout, mental coach, nvdr) leerde me wel het verleden los te laten, mijn zorgen te vergeten. Gelukkig is het nu weer veel beter. Ik voel me stilaan weer de oude. En als ik he-le-maal terug ben, dan zal iedereen het ook zien."
LEES OOK:
Verheyen in shock: brutale 'diefstal' treft analist hard