Anderlecht en
Club Brugge azen in januari allebei op versterking. En dan kan het al eens gebeuren dat ze in dezelfde vijver gaan vissen. Zo zouden de rivalen allebei geïnteresseerd zijn in Ludovic Butelle.
Dat
bevestigde de sportief directeur van Angers, de club waarmee de 33-jarige Butelle dit seizoen hoge ogen gooit in de Ligue 1. "Vooral Club Brugge toont veel interesse. Ook Anderlecht heeft zich gemeld, maar Club is concreter. Het wordt een financiële kwestie", gaf hij mee.
VoetbalNieuws vroeg zijn lezers wat zij van de situatie denken. Het antwoord is duidelijk, want maar liefst 88 procent denkt dat Butelle voor Club Brugge zal kiezen. Het ziet er dus naar uit dat Anderlecht weinig hoop hoeft te koesteren.
LEES OOK:
Club Brugge aanvaardt schorsing Forbs, AA Gent in beroep