OH Leuven en Waasland-Beveren boekten allebei een knappe zege vorig weekend. OHL versloeg op eigen veld KV Mechelen met 3-1, terwijl Waasland-Beveren met 0-1 ging winnen in Moeskroen. Helaas krijgen die wedstrijden voor de clubs nog een staartje, want elk dreigen ze nog een speler met een schorsing te verliezen.
Beide clubs zien immers nog een speler vervolgd worden na tussenkomst van de Reviewcommissie. Erdin Demir (Waasland-Beveren) moet voorkomen voor een te late tackle op Dussenne, die tijdens de match slechts met geel bestraft werd.
Ook Yohan Croizet (OHL) moet zich verantwoorden. Hij wordt volgens
Belga vervolgd voor "een door arbiter Christof Virant verkeerd beoordeelde fase". Het Bondsparket moet voor zowel Demir als Croizet nu een schorsingsvoorstel formuleren.
LEES OOK:
'Genk zoekt doelman: oude bekende bovenaan shortlist'