Na de loting voor de achtste finales van de Champions League overheersten gemengde gevoelens in het kamp van AA Gent. Enerzijds was er ontgoocheling over het missen van een topaffiche, maar anderzijds ook het geloof dat een stunt tegen Wolfsburg en een bijhorende kwartfinale misschien wel mogelijk is.
Ook Danijel Milicevic dacht er zo over. "Het is geen naam zoals Barcelona, Bayern of Real, maar wel een heel goede ploeg. Misschien kunnen we inderdaad iets brengen tegen Wolfsburg. Misschien kunnen we de kwartfinale halen. Maar het zal heel moeilijk worden", reageerde de Zwitser bij de
RTBF.
"Ze zijn erg sterk. Er spelen ook een paar Zwitsers die ik goed ken, zoals Benaglio of Rodriguez, die één van de beste linksbacks van Europa is. Gelukkig speelt De Bruyne er niet meer, want die was vorig seizoen indrukwekkend."
LEES OOK:
'Plottwist bij AA Gent: Dean blijft alsnog op post'