Moeskroen boekte zaterdagavond een knappe 1-3 overwinning bij KV Kortrijk. Een mooi resultaat alweer voor de Henegouwers, die voor het seizoen nog als een vogel voor de kat werden gezien. Ook David Hubert klinkt tevreden.
"Dit is een heel knappe overwinning", vertelt David Hubert bij
Sporza. "Na de misstap van vorige week waren we verplicht om iets recht te zetten en dat hebben we met verve gedaan. We hebben een hele goeie eerste helft gespeeld en op de juiste momenten kunnen toeslaan. Eigenlijk moest de wedstrijd aan de rust gespeeld zijn, maar we gingen iets te veel terughangen en zo konden zij toch de aansluitingstreffer scoren." Daardoor moesten er wat tactische aanpassingen komen: "Toen hebben we besloten om wat hoger te spelen en konden we op de counter de 1-3 scoren. Daarmee was de wedstrijd gespeeld."
Het was een wedstrijd met vele opstootjes en ook Hubert was er in betrokken. Een reactie, zo geeft de ex-Genkenaar aan: “Er werd vanaf de bank van alles geroepen om onze spelers harder aan te pakken. Dan is het mijn taak om mijn spelers te beschermen."