Anderlecht werd vorig seizoen pas derde, waardoor het naast de vetpotten van de Champions League greep. Toch hoeft het zich absoluut geen zorgen maken om zijn financiële situatie, zo blijkt uit de jaarrekeningen van de club. Daaruit blijkt immers dat Anderlecht uitstekende cijfers kan voorleggen.
Het Nieuwsblad weet dat
Paars-Wit vorig jaar een winst van 3,5 miljoen euro mocht noteren. Het haalde 74 miljoen euro aan inkomsten binnen en daarmee houdt het de andere Belgische clubs ver achter zich. Die uitstekende cijfers waren volgens het bijhorende rapport te danken aan de uitstekende resultaten in de Europese competities.
Bovendien mag Anderlecht ook dit jaar waarschijnlijk op een stevige winst rekenen. Het boekjaar werd immers afgesloten op 30 juni, waardoor onder meer de miljoenentransfers van Aleksandar Mitrovic en Chancel Mbemba nog niet in de cijfers opgenomen werden. De toekomst ziet er dus rooskleurig uit voor Anderlecht.
LEES OOK:
Anderlecht heeft prijs: ervaren verdediger voorgesteld