Koen Persoons zoekt een ploegmaat met de opzittende Lukas Van Eenoo op de hielen.
Daarna verdween het tempo uit de partij en zagen de toeschouwers weinig kansen. Op het halfuur moest Verhulst een kopbal van Papazoglou oprapen. Beide teams leken de rust in te gaan met een scoreloos gelijkspel, maar daar dacht Karel D'Haene anders over. De vinnige flankspeler schoot Kortijk knap op voorsprong.
Adam Marusic vocht enkele pittige duels uit met Denis Odoi.
Na de pauze probeerde Lokeren de bakens te verzetten. Het begon met veel moed aan de tweede helft zonder echt grote kansen te creëren. Keet moest enkel in actie komen op een paar afstandsschoten. Kortrijk kwam er nog weinig uit en haalde met enkele vervelende fouten het ritme uit de partij.
Een kwartier voor tijd kreeg de ingevallen Enoh de kans op de gelijkmaker. Keet duwde een knal van Patosi pal in de voeten van de invaller, maar Enoh trapte over de bal. Vijf minuten later maakte Enoh zijn misser goed met een fraaie kopbal. Op een voorzet van Persoons knikte de aanvaller de 1-1 voorbij Keet. Lokeren bleef doorduwen en werd daarvoor beloond. Na een geweldige combinatie verscheen Coelho alleen voor Keet, die de 2-1 koelbloedig in doel plaatste.
Kortrijk zette in de slotfase alles op alles en stuurde Keet mee naar voren op hoekschop. Verhulst pareerde bij die corner een schot en in de counter kon Patosi heel het veld oversteken en de 3-1 in een lege goal deponeren.
Scoreverloop:
0-1 (45') Karel D'Haene
1-1 (82') Enoh
2-1 (86') Jaja Coelho
3-1 (90+2') Ayanda PatosiLEES OOK: JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'
Sven Vranckx