Vrijdag verscheen
Club Brugge in een rechtszaak voor de rechtbank van Oudenaarde. Niet dat
Blauw-Zwart aangeklaagd werd of zelf een klacht neergelegd had, maar het stelde zich burgerlijke partij in een opvallende zaak. Een man had namelijk drie vrouwen verleid door zich voor te doen als een werknemer van Club.
Een man uit Zottegem had zich voorgedaan als Food & Beverage-manager van Club en op die manier drie vrouwelijke fans verleidt door hen onder andere een job op Jan Breydel te beloven. De man vervalste daarvoor zelfs mails van Vincent Mannaert en toenmalige spelers Carl Hoefkens en Jonathan Blondel. De waarheid kwam pas aan het licht toen de moeder van één van de meisjes contact opnam met de personeelsdienst van de bekerwinnaar.
Dat Club Brugge zelf ook burgerlijke partij is, heeft volgens Mannaert een goede reden. "Om een duidelijk signaal te stellen aan mensen die hetzelfde plan zouden koesteren", zegt de CEO in
Het Laatste Nieuws. Club eist een schadevergoeding van 7500 euro.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Deadlinestress Club Brugge, record Anderlecht’