Hein Vanhaezebrouck rijgt sinds hij in mei 2014 als trainer van AA Gent aangesteld werd de successen aan elkaar. In zijn eerste seizoen loodste hij de
Buffalo's naar de allereerste landstitel in de geschiedenis en ook dit seizoen staat Gent opnieuw aan de leiding. Bovendien kan het zich nog plaatsen voor de achtste finales van de Champions League.
Desondanks werd Vanhaezebrouck nog niet bekroond voor die indrukwekkende prestaties. De titel van Trainer van het Jaar moest hij aan Michel Preud'homme laten, maar in het eindejaar maakt de West-Vlaming wel kans op enkele prijzen.
Maar de Vlaamse Reus, waar Vanhaezebrouck bij de drie genomineerden hoorden, zal hij alvast niet winnen. Vrijdag mocht paralympiër Marieke Vervoort immers die prijs in ontvangst nemen. Vanhaezebrouck eindigde op ruime afstand tweede, voor bokser Delfine Persoon.
LEES OOK:
'Plottwist bij AA Gent: Dean blijft alsnog op post'