Divock Origi stond woensdag nog eens aan de aftrap bij Liverpool. In de kwartfinale van de League Cup tegen Southampton kreeg onze landgenoot nog eens zijn kans en die greep hij met beide handen. Liverpool verpletterde de
Saints met 1-6 en Origi was goed voor een hattrick.
Jürgen Klopp vertelde na de wedstrijd wat bij de jonge Rode Duivel voor de déclic zorgde. "Ik heb een goed gesprek met hem gehad. Ik heb hem gezegd dat hij het zichzelf niet te moeilijk mag maken en hij was het volledig met me eens. Als hij een paar minuten mag invallen, wil hij te veel tonen. Dat is normaal, maar hij moet geduldig zijn en blijven werken."
"Vanavond gaf hij alleen simpele passes, gebruikte hij zijn snelheid, verdedigde goed mee en maakte zijn kansen af. Dan heb je een heel goede wedstrijd gespeeld. Maar hij is nog jong en hij moet nog leren."
LEES OOK:
KRC Genk en Liverpool maken megadeal bekend