Voor Jason Denayer zit het seizoen in de Champions League er opnieuw op. De verdediger verloor bij Atlético Madrid, waar Yannick Carrasco in de basis stond, met 2-0. Daardoor is de Spaanse topclub samen met Benfica zeker van de bovenste plaatsen.
Wesley Sneijder zorgde voor de eerste kans van de wedstrijd. Het schot van de Nederlander ging net voorlangs, waarop Galatasaray op achterstand kwam. Antione Griezmann wist namelijk wel gelijk af te ronden. Na ruim een uur spelen was het opnieuw de Franse aanvaller die het net wist te vinden. Een lange aanval kwam uiteindelijk terecht bij Gabi. Hij vond Griezmann helemaal vrij voor het doel en dat was van dichtbij eenvoudig 2-0.
Atlético staat nu samen met Benfica op tien punten. De ploeg uit Portugal speelde eerder op de avond met 2-2 gelijk bij FC Astana door een 2-0-achterstand goed te maken. Galatasaray en Astana maakt uit wie er nog naar de Europa League mag.
Voor Jason Denayer, die in de basis begon, werd het helemaal een rampzalige avond. De Rode Duivel moest na 23 minuten met de draagberrie van het veld gedragen worden. Over de ernst van de blessure is nog niets bekend.
LEES OOK:
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’