Club Brugge won afgelopen weekend met het kleinste verschil van KRC Genk, maar kon opnieuw niet overtuigen. Het trouwe Brugse publiek liet zijn ergernis voor het eerst sinds lang duidelijk blijken. Enkele spelers werden dan ook op een fluitconcert getrakteerd als ze te lang talmden of auteur waren van een slechte inspeelpass.
"Vooral flankspelers Diaby, Gedoz en middenvelder Claudemir wekten de irritatie van het publiek op", vertelde Marc Degryse in
HLN. "En ook de prestatie van Vanaken wordt stilaan zorgwekkend. Hij kan zich maar niet doorzetten", besloot de analist.
De lezers van VoetbalNieuws blijken het met die laatste stelling grotendeels eens. Maar liefst 72% vindt dat het niveau van Vanaken stilaan zorgwekkend wordt bij Club Brugge.
LEES OOK:
Brugse fans vol emotie: Vanaken zorgt voor totale verrassing