KV Oostende pakte de herfsttitel dankzij de nederlagen van AA Gent en
Anderlecht en omdat het zelf OH Leuven inpakte met 3-0. Eén van de uitblinkers én doelpuntenmakers was Kevin Vandendriessche, zag ook Yves Vanderhaeghe.
"In de voorbereiding heb ik hem achteraan geplaatst omdat we zoveel aanvallende spelers hadden. Intussen kan ik hem overal zetten. Van rechtsachter tot aanvallende middenvelder", looft Vanderhaeghe in
Het Laatste Nieuws zijn Fransman.
"Technisch is hij niet mijn meest verfijnde speler, maar hij is heel compleet. Nu speelt hij al vier matchen als nummer tien en dat doet hij ongelooflijk goed. Het is misschien ten nadele van Jonckheere en Berrier maar we moeten het allemaal samen blijven doen. Ik weet dat ik veel jongens ontgoochel, maar wie moet ik in godsnaam uit dit elftal halen?"
LEES OOK:
‘Faes verbaast iedereen met plotse toptransfer’