Club Brugge gaf in de zomer zijn aanval een grondige facelift. Tom De Sutter en Obbi Oulare vertrokken, met Abdoulay Diaby, Jelle Vossen en Leandro Pereira kwamen er drie nieuwe spitsen. Het zijn op dit moment die laatste twee die vechten voor een plaatsje als diepste man.
Maar allebei hebben ze het moeilijk om zich echt door te zetten. Ook Pereira, die op dit moment de concurrentieslag lijkt te winnen. Michel Preud'homme geeft de Braziliaan nog respijt.
"Hij moet zich nog aanpassen", zei hij.
VoetbalNieuws vroeg zijn lezers wat zij vinden van Pereira: is hij een miskoop of niet? Het antwoord is duidelijk: 69 procent vindt van niet. Zij lijken zich dus achter de woorden van Preud'homme te scharen en zien het wel goed komen met hun spits.
LEES OOK:
Ordoñez doet boekje open over gemiste transfer en blessure