Georges Leekens pakte zijn eerste punten als trainer van Lokeren met een knappe 0-2-overwinning in de Cristal Arena, maar die prestatie werd toch overschaduwd door de uitspraken van Bob Peeters over een sms die hij van Leekens had gekregen.
Voor de wedstrijd had Leekens al
ontkend dat berichtje gestuurd te hebben, na de wedstrijd ging hij nog eens dieper in op de kwestie. "Als ik een sms gestuurd heb, is mijn telefoon stuk. Het is erg simpel, ik heb geen sms gestuurd naar Bob", tekende
Sporza op.
"Dit is niet goed voor Bob en niet goed voor mezelf. Ik vind dit niet kunnen, mijn advocaat is het aan het uitzoeken. Ik weet dat ik dikwijls rond de pot draai en uitpak met uitlatingen, maar zo zit ik niet in mekaar. Het is logisch dat de man die het bericht ontvangen heeft kwaad is en de man die het niet verstuurd heeft nog kwader is."
LEES OOK:
Sporting Hasselt en Lokeren zorgen voor primeur in CPL