Sporting Charleroi heeft een uitstekende zaak gedaan door met 0-1 te gaan winnen bij Waasland-Beveren. In plaats van amper drie punten boven de laatste plaats, staat het nu immers op amper drie punten van de top zes. De keuzes van Felice Mazzu pakten dus goed uit.
De trainer verraste door woensdag Parfait Mandanda tussen de palen te posteren. "Penneteau was een beetje minder. Hij is een prof en weet zelf ook dat hij tegen Standard in de fout ging bij de derde goal", verklaart hij die wissel in
La Dernière Heure.
"Het is waar dat dit hard is voor hem, na 45 moeilijke minuten tegen Standard, maar ik heb altijd gezegd dat ik twee eerste keepers heb. En als ik Mandanda was, dan zou ik het niet begrepen hebben als ik vanavond niet speelde."
LEES OOK:
Charleroi shopt in Premier League, STVV haalt nog WK-ganger