Louis van Gaal heeft opnieuw een gevoelige tik opgelopen. Manchester United slaagde er namelijk niet in om in 120 minuten te scoren tegen Middlesbrough. Vervolgens ging het vanaf de penaltystip helemaal mis.
De Nederlandse manager had zijn landgenoten Daley Blind en Memphis Depay weer eens de kans gegeven om zich te bewijzen. Dat liep op niets uit. Blind had nog geluk dat een eigen doelpunt werd afgekeurd, Depay werd na zeventig minuten gewisseld.
Met veel basiskrachten binnen de lijnen had een beslissing wel moeten vallen, maar Middlesbrough dwong een penaltyserie af. Daarin ging de nummer vier van het Championship vorig seizoen onderuit tegen Liverpool met maar liefst 13-12. Van de vier pogingen scoorde Boro er nu weer drie, dat bleek voldoende. Wayne Rooney, Michael Carrick en Ashley Young misten namelijk allemaal.
LEES OOK:
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'