Peter Maes blijft met KRC Genk achter met 0 op 6 na het nipte verlies bij KV Oostende. Opvallend was dat Fernando Canesin aan de kust tweemaal vrijstaand mocht aanleggen en ook scoorde. "Bailey staat positioneel twee keer niet goed", reageert Maes bij
Het Laatste Nieuws.
"Als hij iets meer naar binnen sluit, kan hij Canesin opvangen. Een jeugdzonde, maar wel met twee doelpunten als gevolg." Verder was Maes duidelijk over de fase waarbij David Rozehnal Neeskens Kebano duwde in de zestien.
"Iedereen heeft de mond vol van schwalbes, maar Neeskens wordt hier gestraft omdat hij niet valt. Hier word ik echt boos van", aldus de Genk-coach, die wel tevreden klonk over de teamprestatie van Genk. "Dit was de reactie die ik wilde zien. Alleen waren we te slordig met de laatste pass."
LEES OOK:
Lardot velt verdict: Antwerp en Club Brugge bevoordeeld?