De aanstelling van Georges Leekens bij Lokeren deed al heel wat stof opwaaien. Vooral de handelswijze van Lambrecht en de voormalige bondscoach maakten heel wat kritiek los. In
Extra Time maakt Peter Vandenbempt nog eens brandhout van Leekens.
De analist verwees daarbij naar het interview dat Leekens vorige week zondag gaf in
De zevende dag. "Leekens zegt dat hij collegiaal is, maar redelijk collegiaal. Hij is dus niet 100 procent collegiaal, maar 90 bijvoorbeeld. Daarom zei hij zondag ook geen kwaad woord over Bob Peeters. Geen goed woord ook, dat zit dan in die tien procent. Vriendschap is ook voor hem belangrijk, en dus maakte hij zich zorgen over één van zijn vele vrienden, Roger Lambrecht."
"Lambrecht is natuurlijk ook al op leeftijd, dus kon het zijn dat de boodschap niet helemaal duidelijk was. En dus moest Leekens zich nog eens in de markt zetten en zijn cv voorlezen. Als je achteraf weet dat hij in
De zevende dag gaat zitten terwijl hij op zaterdag al met Lambrecht gesproken had en eigenlijk al duidelijk was dat hij de trainer van Lokeren zou worden..."
"Een trainer die 8 op 33 haalt, die kan ontslagen worden. Dat weet Bob Peeters zelf ook. Maar vooral de manier waarop ze hem nog een week lieten spartelen, dat vond ik beneden alle peil."
LEES OOK:
Sporting Hasselt en Lokeren zorgen voor primeur in CPL