Stefano Okaka was donderdag opnieuw de matchwinnaar bij
Anderlecht. Met zijn doelpunt een kwartier voor tijd bezorgde de Italiaan zijn elftal drie heel belangrijke punten waardoor het Europees nog mee blijf spelen. Het leverde Okaka heel wat lof op, al was er ook wat kritiek.
Op korte tijd heeft Stefano Okaka bewezen dat hij de drie miljoen euro die Anderlecht voor hem betaalde, waard is. Met zijn zevende doelpunt benadert hij zelfs zijn persoonlijk record.
"Okaka was alweer een voorlijn op zichzelf", looft Marc Degryse de Italiaan in
Het Laatste Nieuws. "Als aanspeelpunt zo belangrijk, maar ook weer goed voor die cruciale goal na goed voorbereidend werk van Obradovic en Acheampong."
Toch was er ook wat kritiek. "Hij moet stoppen met zelf scheidsrechter te spelen als hij vindt dat er een fout op hem gemaakt wordt", vindt Degryse.
LEES OOK:
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"