Bij het debuut van Jürgen Klopp als trainer van Liverpool was het Simon Mignolet die met de meeste lof ging lopen. Het sluitstuk pakte uit met enkele uitstekende reddingen en hielp Liverpool zo als een punt tegen Tottenham.
Ook Geert De Vlieger was zeer te spreken over het optreden van de Rode Duivel. "Mignolet lag al vaker onder vuur bij Liverpool en als er dan een nieuwe coach komt... Ik moet zeggen dat hij zich in bepaalde fases flink onderscheiden heeft", klinkt het bij de ex-doelman in
Extra Time.
"Dat doet toch iets voor een doelman. Er waren wel ballen bij die hij moest pakken, maar hij pakte ze ook allemaal. Ik kan me wel inbeelden dat Mignolet zich getoond heeft aan zijn nieuwe coach en al wat krediet opgebouwd heeft."
LEES OOK:
KRC Genk en Liverpool maken megadeal bekend