Kevin De Bruyne, Eden Hazard, Dries Mertens, Romelu Lukaku, Christian Benteke, Axel Witsel, Vincent Kompany, ... het lijstje met sterren bij de Rode Duivels is ontzettend lang. Wesley Sonck zag veel van die jongens debuteren.
De Rode Duivels beschikken misschien wel over de meest talentvolle kern van Europa. Heel wat Duivels spelen aan de top in grote competities zoals de Premier League en de Serie A. Wesley Sonck zag een deel van die jongens debuteren.
"Vermaelen, Vertonghen, Vandenborre ... Maar ik blijf erbij: het grootste talent was Moussa Dembélé", zegt de voormalige spits van de Duivels in Het Laatste Nieuws. "Je mag zeggen wat je wil van Eden en van De Bruyne, maar Moussa heeft de meeste kwaliteiten - niet normaal hoe sterk die is aan de bal."
LEES OOK:
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht