Besnik Hasi krijgt van sommige fans steeds meer kritiek. Anno 2015 is
Anderlecht niet meer de duiventil van weleer en heeft het geduld met zijn trainer. Manager Herman Van Holsbeeck is duidelijk na het debacle in Qarabag.
"IK vind het eerder frustrerend voor onze technische staf. Want de coach doet er alles aan om de groep optimaal voor te bereiden. De spelers moeten eens voor de spiegel staan en dan hopen dat we toch nog Europees overwinteren. Als de Belgische ploegen namelijk zo voortdoen in Europa dan moeten we over twee jaar weer kwalificatiematchen spelen voor de Champions League", vertelt hij in
Het Nieuwsblad.
"Wij hebben kwalitatief de beste ploeg van België - kijk maar wie er nog op onze bank zit - maar de grootste vijand van Anderlecht is Anderlecht. Als we niet vanaf de eerste minuut geconcentreerd zijn zoals tegen Qarabag of Oostende dan betalen we dat cash. Eigenlijk begrijp ik dat niet. Als Bayern München tegen ons speelt in de Champions League, dan denk je vanaf de eerste minuut:Amai, wat gaat dit snel. Waarom kunnen wij dat dan niet tegen een ploeg als Qarabag?"
LEES OOK:
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'