KRC Genk is behoorlijk aan het seizoen begonnen, maar staat na negen speeldagen wel net buiten de top zes. Tegen Standard krijgt het dit weekend de kans om wat op te schuiven, maar dat moet wel zonder de geblesseerde Julien Gorius. Peter Maes betreurt de afwezigheid van de Fransman.
"Je hebt verschillende kwaliteiten nodig op het middenveld. Door de blessure van Gorius is onze driehoek daar wat fragiel", weet Maes bij
VTM Nieuws. De coach ziet ook dat Genk nog wat wisselvallig presteert, maar stoort zich daar niet aan.
"De kinderziektes zijn er nog niet helemaal uit. Dat vind ik ook normaal. Het zal wel eens gebeuren dat het allemaal vanzelf loopt, dan ben je vertrokken. Er zijn genoeg momenten dat het niet loopt, zoals de wedstrijd op Kortrijk."
LEES OOK:
Groots Liverpool-plan met Lucca Brughmans op tafel