Stefano Okaka toonde zich de laatste weken meer dan eens beslissend voor
Anderlecht. Tegen Sint-Truiden scoorde hij het enige doelpunt, iets wat hij een week eerder tegen Sporting Charleroi ook al deed. Maar voormalig aanvaller Nordin Jbari, ooit bij Anderlecht én
Club Brugge, ziet nog een werkpunt voor de Italiaan.
"Met zijn kracht zie je dat hij Anderlecht iets bijbrengt. Hij moet het steunpunt in de aanval worden. Ezekiel en Suarez zullen dan rond hem spelen", ziet Jbari bij RTBF. "Maar hij heeft nog te veel de neiging om naar de flanken uit te wijken. Hij zoekt de ruimte op de zijkanten om vandaar diep te kunnen lopen."
Jbari ziet Okaka liever centraal blijven. "Daar moet hij spelen, tussen de twee centrale verdedigers. Hij zal nooit een goalgetter worden zoals Mitrovic, maar hij zal zijn kansen ook wel krijgen."
LEES OOK:
Anderlecht eindelijk verlost van Ashimeru