AA Gent eindigde de match tegen Olympique Lyon met negen spelers door de rode kaarten van Brecht Dejaegere en Thomas Foket. Inmiddels raakte bekend hoelang beide spelers geschorst zullen zijn. Dejaegere heeft een schorsing van twee matchen aan zijn been, bij Foket is dat één duel. Dat meldt
Het Nieuwsblad.
Dejaegere had zijn rode kaart gekregen op het einde van de eerste helft. De Gent-sterkhouder werd bestraft voor een tackle, terwijl Foket een doorgebroken speler had gestopt.
Dejaegere mist zo de partijen op het veld van Zenit Sint-Petersburg en Valencia, bij Foket blijft het dus enkel bij de match tegen de Russische ploeg. Voor de thuismatch tegen Valencia, die doorgaat op 4 november, kan Gent weer rekenen op Dejaegere.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'Topcoach wil Tresoldi, Anderlecht heeft beet'