Paris Saint-Germain heeft de eerste nederlaag van het seizoen ternauwernood voorkomen. In de slotfase wist de Franse topclub een 1-1 gelijkspel af te dwingen tegen Stade Reims.
Ruim tachtig minuten hielden beide teams elkaar in evenwicht. In Reims werd Theoson Jordan Siebatcheu ingebracht voor het slotkwartier en dat leek een gouden wissel te worden. Slechts zes minuten na zijn invalbeurt tekende hij voor het openingsdoelpunt.
PSG leek op weg naar de eerste nederlaag van het seizoen, maar in no-time stond het ook weer gelijk. Slechts een minuut na de openingstreffer zorgde Edinson Cavani voor de 1-1. De Uruguayaan schoot raak op aangeven van Javier Pastore, waarbij Zlatan Ibrahimovic met duw- en trekwerk ruimte maakte. De hoofdstedelingen blijven ongeslagen lijstaanvoerder met veertien punten uit zes duels.
LEES OOK:
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return