Anderlecht opent woensdag zijn Europese campagne tegen AS Monaco. Die ploeg stond afgelopen zomer nog erg dichtbij de groepsfase van de Champions League. Toch heeft de Franse club aan talent ingeboet. Afgelopen zomer vertrokken onder andere Anthony Martial, Dimitar Berbatov en Yannick Ferreira-Carrasco.
"Het niveau van dit Anderlecht ligt lager dan in mijn tijd", zei Nabil Dirar in
Het Laatste Nieuws over de eerste tegenstander van AS Monaco in de Europa League. Dennis Praet kaatst de bal terug. "Monaco is niet meer dezelfde ploeg als vorig jaar", reageert hij in dezelfde krant. "Er zijn veel goede spelers vertrokken."
De Gouden Schoen blijft echter op zijn hoede. "Ik heb begrepen dat Monaco vrij georganiseerd speelt, maar het blijft Europees voetbal. Monaco zal zelf ook wel willen voetballen."
LEES OOK:
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"