AS Roma pakte in zijn eerste Champions Leaguewedstrijd van dit seizoen een punt tegen FC Barcelona. De Italianen kwamen nochtans op achterstand, maar met een heerlijk doelpunt maakte Alessandro Florenzi gelijk.
Het was een kleine stunt. AS Roma is uiteraard geen kleine ploeg, maar Barcelona won afgelopen seizoen wel de Champions League. Radja Nainggolan was erg tevreden met het 1-1 eindresultaat. "Het is heel moeilijk om goed te spelen tegen Barcelona, maar we speelden zeer compact als team, hebben als een blok gespeeld en counterden wanneer we de kans hadden", reageerde de Rode Duivel na afloop.
"Het verdedigen begon bij de aanvallers. We hebben als een ploeg gewerkt en het op de juiste manier aangepakt in deze omstandigheden tegen de beste ploeg van de wereld", aldus Nainggolan. Hij zag dat er zelfs meer in zat. "We konden nog wat gevaarlijker zijn op de counter, maar we waren moe. Dit punt is echter een goed begin. We zijn zo trots dat we het zo goed hebben gedaan tegen Barcelona. We zullen alleen maar beter worden naarmate het seizoen vordert, maar dit was alvast goed."