Voor één man was de confrontatie tussen
Anderlecht en KRC Genk extra speciaal: Kara Mbodji. De Senegalees verdedigde enkele weken geleden nog de kleuren van de Limburgers, maar daar trekt hij zich verder niets van aan.
"Voor mij was dit een wedstrijd als alle andere, ook al is Genk mijn oude ploeg", was de verdediger duidelijk bij
La Dernière Heure. "Ik wilde gewoon mijn wedstrijd spelen en het beste van mezelf geven. Ik vind ook dat ik goed gespeeld heb, al had het nog beter gekund."
Met het resultaat was Kara dan weer niet tevreden. "Op het einde zijn we nog met drie achterin gaan spelen omdat we wilden winnen. Vanavond hebben we in eigen huis twee punten verloren. Dat we een probleem hebben in de afwerking, zou ik niet zeggen. Het is gewoon de realiteit van deze wedstrijd."
LEES OOK:
Marc Coucke verrast vriend en vijand met nieuwe versterking