In de Proximus League staat dit weekend de vijfde speeldag op het programma. Lommel United, met zes op twaalf maar matig gestart, en Excelsior Virton, dat op de derde plaats kampeerde, mochten de debatten openen.
Het waren de Limburgers die resoluut de match in handen namen. Christophe Bertjens opende na zes minuten al de score met zijn eerste Lommelse goal. Nog voor het halfuur verdubbelde diezelfde Bertjens de score. Na rust kon Suray namens Virton wel milderen, maar in het slotkwartier legden De Belder en Paoli de 4-1-eindstand vast.
In de stand klimt Lommel zo over Virton naar de derde plaats. Het volgt op één punt van leiders AS Eupen en Tubeke, die later op het weekend wel nog in actie komen.
LEES OOK:
Yves Vanderhaeghe bezorgt Bouchez en co mooie start in CPL