KV Mechelen kende een moeilijke competitiestart, maar daarna kon KVM zich herstellen en klom het op naar de middenmoot.
Malinwa heeft een begenadigd seizoen achter de rug en op de webstek van zijn ploeg laat Olivier Renard zijn licht schijnen over de selectie.
"Van de basisploeg zijn er maar twee spelers vertrokken. Biebauw is meer dan waardig vervangen", zegt de sportief directeur. "Met Gillet, Coosemans, de talentvolle Swolfs en Moris die over twee maanden weer fit is, staan we in doel nu sterker dan vorig seizoen. Obradovic vervangen, is voor Volkov geen gemakkelijke opgave. De keeper die in de jaren 90 na Preud'homme kwam bij KV Mechelen, die had ook een ondankbare opdracht."
"Plus: Volkov had een fysieke achterstand toen hij hier aankwam, hij heeft in totaal maar twee weken voorbereiding gehad. Maar hij komt er wel. En ondertussen doet ook Claes het daar goed, we wisten dat hij ook op die positie kon spelen. Mingiedi en Corryn zijn vooral gehaald met het oog op de toekomst en Satli kan uitgroeien tot een belangrijke pion. Hij kan spelen op de vijf posities achteraan en is eigenlijk de vervanger voor Bateau en Biset."
LEES OOK:
Vanderbiest onder druk bij KV Mechelen: “Labiele omstandigheden”