Marc Degryse is het niet eens met een aantal keuzes van Marc Wilmots bij de match tegen Cyprus. De analist zou het duidelijk anders hebben aangepakt. "Hoe dan ook vond ik het raar dat Wilmots met Christian Benteke aan de match begon", aldus Degryse in
Het Laatste Nieuws.
"Hij was de hele week geblesseerd, maar kreeg toch de voorkeur op Romelu Lukaku. Zo mogelijk nog vreemder was de invalbeurt van Divock Origi. Op de voetbalbond hebben ze altijd de mond vol van scoutingsverslagen, maar Origi heeft nog niet gespeeld dit seizoen."
"Waar hebben ze die aan het werk gezien? Op training bij Liverpool?... Onbegrijpelijk dat Michy Batshuayi op de tribune zat", aldus Degryse, die ook de wissel Dries Mertens voor Marouane Fellaini niet begreep. "Adnan Januzaj kan een match openbreken met een flits én is sterk in de combinatie."
LEES OOK:
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer