Cercle Brugge hoopt op Jan Breydel op beterschap na de moeizame competitiestart. De vereniging speelde gelijk tegen KFC Dessel Sport en zaterdagavond mikt Cercle erop FC Luik uit te schakelen in de Croky Cup (Belgische beker). "De eerste helft was zwak, de tweede beter", oordeelt Fred Vanderbiest over het laatste bekerduel tegen Ciney.
"Maar kijk, zonder goed te spelen creëren we in ieder geval al heel wat kansen. We zijn aan het bouwen. Van druk of teleurstelling kan er op dit moment nog geen sprake zijn. We hebben enkele diesels in de ploeg. Sommigen speelden nog maar een vijftal matchen in de voorbereiding en hebben er nog een drietal nodig om op stoom te geraken. Mathieu Maertens bijvoorbeeld. Speelde niet goed in de voorbereiding, maar bevestigt nu wel het goede van vorig seizoen."
Vanderbiest vindt het verder maar niets dat Cercle volgend weekend vrijgesteld is van een match. "Vooral dat vrije weekend stoort mij. Hadden we volgende week een thuiswedstrijd gehad, kregen we meteen een nieuwe kans om ons te tonen. Nu is het wat dat betreft in competitieverband wachten op de moeilijke uitwedstrijd in Seraing", klinkt het in
Het Laatste Nieuws.
LEES OOK:
Lardot velt verdict: Antwerp en Club Brugge bevoordeeld?