Standard kwam afgelopen weekend niet verder dan een gelijkspel bij Moeskroen-Péruwelz. Zo boekte die laatste ploeg zijn eerste punt van dit seizoen, terwijl men bij Standard baalde door het resultaat. Hoe komt het dat de Luikse club nog niet goed draait?
"Een gebrek aan automatismen speelt ons parten", zo ziet Anthony Knockaert een verklaring. Knockaert zelf kan dan weer terugblikken op een sterk seizoensbegin. "Over mijn persoonlijke statistieken mag ik niet klagen", klinkt het in
Het Laatste Nieuws.
"Als ik de Europa Leaguewedstrijd tegen Zeljeznicar meereken, zit ik aan drie goals en drie assists. Alleen ben ik ontgoocheld dat we niet meer punten behaalden. We hadden hier altijd moeten winnen. We faalden collectief", zei Knockaert nog over de partij op Moeskroen-Péruwelz.
LEES OOK:
Lardot velt verdict: Antwerp en Club Brugge bevoordeeld?