FC Barcelona triomfeerde deze week in de Europese Supercup, maar de manier waarop wekte veel verbazing.
Barça incasseerde tegen Sevilla FC liefst vier goals en won uiteindelijk met 5-4. De verdediging van de grootmacht zag er dus niet te best uit en Jérémy Mathieu maakte een belabberde indruk.
Intussen blijkt dat de Fransman niet in de selectie zit voor de heenmatch van de Spaanse Supercup van vrijdagavond. Barcelona neemt het op tegen Athletic Bilbao en er is goed nieuws voor Thomas Vermaelen, want hij zit wél in de selectie.
Het zou dan ook goed kunnen dat Vermaelen tegen Bilbao in de basis start, al heeft hij nog andere ferme concurrenten, zoals Gerard Piqué en Javier Mascherano. Als Vermaelen mag starten, dan wordt het waarschijnlijk op de linksback, want Jordi Alba is out met een hamstringblessure.
LEES OOK:
'Man City plant enorme transferbom met De Jong'