STVV kan terugblikken op een schitterende start van het seizoen. Na twee wedstrijden staan de troepen van Yannick Ferrera mee op kop in het klassement met een 6 op 6. Toch kreeg het in twee wedstrijden ook evenveel rode kaarten en werd ook Ruben Fernandes opgeroepen door de Reviewcommissie.
Dat zint trainer Ferrera niet. Daarom gaat hij op training zich ook toespitsen op het gedrag van z'n spelers. Dinsdag werden er op training bewust verkeerde beslissingen genomen tijdens een onderling duel. Zo waren Ferrera en O'Loughlin scheidsrechters van dienst.
Er waren spelers die steeds weer gingen reageren. Dat wil Ferrera uit z'n spelers krijgen. Afwachten of de nieuwe aanpak van Ferrera zal werken. Dat meldt
Het Laatste Nieuws.
LEES OOK:
STVV blijft gaan: Belgisch toptalent is elfde zomertransfer