Bij Chelsea rekent iedereen opnieuw op Eden Hazard dit seizoen. Onze landgenoot was afgelopen seizoen fantastisch en werd ook bekroond voor z'n goede prestaties als 'Speler van het Jaar'. Ook z'n trainer, José Mourinho, is dol op de kwaliteiten van de Rode Duivel.
"Voetbal heeft niets te betekenen zonder prijs. Ik hou dan ook niet van spelers of managers die individuele prijzen pakken, zonder een prijs te pakken met de groep. Zou ik Hazard boven Ronaldo plaatsen? Op basis van het laatste seizoen: ja", begint Mourinho z'n verhaal in de Engelse pers.
"Hoewel het feit dat Ronaldo fantastisch was, want hij scoorde heel veel doelpunten, maar pakte geen enkele prijs met Real Madrid", gaat z'n ex-trainer verder. "Eden heeft echter ook een status verworven en hij werd benoemd tot één van de beste tien spelers ter wereld. Hij had alleen in de top drie moeten staan, in plaats van in de top tien."
LEES OOK:
José Mourinho slaat keihard terug op Vincent Kompany